Sport

IX Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy
w halowej piłce nożnej - Warszawa 2014


W dniach 08-09 marca 2014r. w Warszawie odbyły się IX Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji zgłosiło się aż 66 drużyn z całego kraju. Zawody rozgrywane były w dwóch halach sportowych w Warszawie, oraz Markach i Zielonce k. Warszawy.
Mistrzem Polski w halowej piłce nożnej na rok 2014, została drużyna IVET Gliwice, która w meczu finałowym pokonała debiutującą w mistrzostwach drużynę Plast-Rol Lotyń. Trzecie miejsce w mistrzostwach, ex-equo zajęły zespoły: Kolportera i kolejnego turniejowego debiutanta BEDS.pl Bydgoszcz. Zawody stały jak zawsze na dobrym sportowym poziomie a drużyny mimo ambitnej i twardej rywalizacji, stworzyły świetną sportową atmosferę.
Organizatorzy dziękują wszystkim drużynom za uczestnictwo w zawodach, zapraszając jednocześnie na kolejne edycje letnich turniejów piłki nożnej, dla firm i zakładów pracy w piłce nożnej sześcioosobowej.
W Mistrzostwach tych udział wzięła drużyna "Solidarności" "Glinik" Gorlice w składzie: Dawid Juruś, Marcin Szary, Mateusz Źmigrodzki, Dawid Drąg, Konrad Grela, Sławomir Kijek, Ireneusz Gryboś, Krystian Rachel, Krystian Baran, i Konrad Czechowicz. Kierownikiem i opiekunem drużyny był Marek Bugno. Drużyna w klasyfikacji końcowej zajęła 9 miejsce, a Królem Strzelców Mistrzostw został Ireneusz Gryboś.

Zdjęcia z turnieju - klinij tutaj

Wyniki Mistrzostw Naszej Drużyny: