PKL ORAZ PKL TOURS

Wycieczki w góry w Polsce dla wszystkich !
Lubisz mieć wszystko zorganizowane i zapięte na ostatni guzik, by nie musieć się niczym martwić? Do tego kochasz polskie góry, chętnie spędzasz w nich czas i cieszy cię ich bliskość – zarówno latem, jak i zimą? Jeśli tak, to jesteś na właściwej stronie.

PKL Tours to biuro turystyczne dla takich jak Ty. Stworzyliśmy je by połączyć miłość do gór z wygodą ich odwiedzania i ciekawymi możliwościami spędzania czasu. Jeżeli chcesz zachwycić się pięknem szczytów lub aktywnie spędzić czas, to nie możesz przegapić naszych propozycji. Wystarczy spakować plecak, wziąć narty lub dobre buty i ruszać na spotkanie z górami!

W ofercie: wyjazdy na narty, wycieczki w góry, organizacja aktywnego wypoczynku dla grup, w tym wyjazdy firmowe czy wycieczki edukacyjne.

Dla członków NSZZ „Solidarność” przygotowaliśmy zarówno zniżki na pojedyncze przejazdy na koleje w naszych ośrodkach, jak również oferty wycieczek zorganizowanych.

Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe wycieczki w 4 ośrodkach.

W sprawie wycieczek zorganizowanych proszę o kontakt z rezerwacje@pkltours.pl. Nasza strona internetowa: https://pkltours.pl/

Opiekun NSZZ „Solidarność”; Leszek Jankowski tel: 601 090 206

CZAS NA PRZYGODĘ Z PKLTOURS !