MAŁOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W KARNIOWICACH

MODR udziela członkom NSZZ „Solidarność” i jednej osobie towarzyszącej każdemu członkowi Związku stałego rabatu w wysokości 20% ceny na pobyt w pokojach gościnnych naszego Ośrodka oraz na wynajem sal szkoleniowych. Rabatu udzielamy na podstawie aktywnej aktualnej Legitymacji Cyfrowej członka Związku.

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach serdecznie zaprasza do korzystania z pokoi gościnnych. Nasz ośrodek, w którym mieści się hotel położony jest w gminie Zabierzów, około 15 km od Krakowa i 10 km od Ojcowskiego Parku Narodowego.

Miejscowość Karniowice to idealna okolica do spędzenia kilku dni z rodziną o każdej porze roku. W jej najbliższej okolicy znajdują się malownicze doliny: Dolina Kobylańska, Dolina Bolechowicka, Dolina Będkowska, Dolina Kluczwody. 

Atrakcyjne trasy spacerowe, malownicze ścieżki rowerowe i skałki, na których swoje pierwsze kroki stawiali najlepsi polscy alpiniści i himalaiści, możecie znaleźć w Karniowicach. Dlatego jeśli kochacie spędzać czas w otoczeniu natury, wybierzcie naszą bazę hotelową.

Udogodnienia:

– pokoje gościnne z łazienką 2-3 os.

– dostęp do pomieszczenia kuchennego i jadalni

– obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

– parking 

– wifi 

– akceptujemy zwierzęta

– obiekt monitorowany

Karniowice położone są w malowniczej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dlatego stanową dogodną bazę wypadową w przepiękne podkrakowskie dolinki:

kontakt:

ul. Osiedlowa 9

32-082 Karniowice (koło Bolechowic, gmina Zabierzów)

województwo małopolskie

najbliższe duże miasto: Kraków

tel.               12 285-21-13 / 14

fax               12 285-11-07

e-mail:        Otworzy się w nowym oknietanienoclegi@modr.pl

numer konta:      53 1130 1150 0012 1274 4520 0002  (Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział w Krakowie)

Dojazd do Karniowic: